ED1A222MP51020U
Numer produktu DigiKey
4191-ED1A222MP51020UCT-ND - Taśma cięta (CT)
4191-ED1A222MP51020UTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
ED1A222MP51020U
Opis
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 3000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
910 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.3 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
45 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,846" (21,50mm)
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C