CTB1E101MCB6377
Numer produktu DigiKey
4191-CTB1E101MCB6377TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4191-CTB1E101MCB6377CT-ND - Taśma cięta (CT)
4191-CTB1E101MCB6377DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CTB1E101MCB6377
Opis
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 2000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
91 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
118.3 mA @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Temperatura robocza
-55°C - 105°C