CED1H470MCB6377F2
Numer produktu DigiKey
4191-CED1H470MCB6377F2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4191-CED1H470MCB6377F2CT-ND - Taśma cięta (CT)
4191-CED1H470MCB6377F2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CED1H470MCB6377F2
Opis
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 2000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
92.5 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
185 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
680 mOhms
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C