CED1E101MCB6377F2 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CED1E101MCB6377F2 |
Opis | CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 2000h przy 105°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Polaryzacja Biegunowe |
Prod. | Zastosowania |
Seria | Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości 112 mA @ 120 Hz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 280 mA @ 100 kHz |
Status części Aktywny | Impedancja 340 mOhms |
Pojemność | Rozmiar / wymiar Śr. 0,248" (6,30mm) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,315" (8,00mm) |
Napięcie - znamionowe 25 V | Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego 0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.) |
Trwałość przy temperaturze 2000h przy 105°C | Typ mocowania |
Temperatura robocza -55°C - 105°C | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka - SMD |