LDFW050102Y73H0E
Numer produktu DigiKey
565-LDFW050102Y73H0E-ND
Producent
Numer produktu producenta
LDFW050102Y73H0E
Opis
CMC 1MH 50A 2LN TH AEC-Q200
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 mH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 50A DCR 1,2mOhm (typ.)
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
1,2mOhm (typ.)
Producent
Chemi-Con
Napięcie znamionowe - prąd stały
500V
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Rdzeń nanokrystaliczny
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Rozmiar / wymiar
Śr. 2,559" (65,00mm)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
1,378" (35,00mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
1 mH @ 100 kHz
Obudowa / skrzynia
Pionowy, brak podstawy, 2 wtyki PC
Prąd znamionowy (maks.)
50A