KTS101B475K43N0T00
Numer produktu DigiKey
KTS101B475K43N0T00-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KTS101B475K43N0T00
Opis
CAP CER 4.7UF 100V X7R 1812
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KTS101B475K43N0T00 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)