KTD251B156M99A0B00
Numer produktu DigiKey
565-KTD251B156M99A0B00-ND
Producent
Numer produktu producenta
KTD251B156M99A0B00
Opis
CAP CER 15UF 250V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µF ±20% 250V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KTD251B156M99A0B00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
1,122" x 0,295" (28,50mm x 7,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,787" (20,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,984" (25,00mm)