KTD250B475M32A0T00
Numer produktu DigiKey
565-KTD250B475M32A0T00CT-ND - Taśma cięta (CT)
565-KTD250B475M32A0T00TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
KTD250B475M32A0T00
Opis
CAP CER 4.7UF 25V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Modele EDA/CAD
KTD250B475M32A0T00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,138" (5,00mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)