KTD250B106M43A0B00 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Chemi-Con
W magazynie: 2 912
Arkusz danych
10 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KTD250B106M43A0B00
Numer produktu DigiKey
565-KTD250B106M43A0B00-ND
Producent
Numer produktu producenta
KTD250B106M43A0B00
Opis
CAP CER 10UF 25V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KTD250B106M43A0B00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,256" x 0,157" (6,50mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)