KTD101B475K43A0B00
Numer produktu DigiKey
565-KTD101B475K43A0B00-ND
Producent
Numer produktu producenta
KTD101B475K43A0B00
Opis
CERAMIC CAP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,256" x 0,157" (6,50mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)