KHD500E106M55A0B00
Numer produktu DigiKey
565-3274-ND
Producent
Numer produktu producenta
KHD500E106M55A0B00
Opis
CAP CER 10UF 50V Y5U RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KHD500E106M55A0B00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,157" (7,50mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)