HHXK350GRA471MJA0G
Numer produktu DigiKey
565-HHXK350GRA471MJA0GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
565-HHXK350GRA471MJA0GCT-ND - Taśma cięta (CT)
565-HHXK350GRA471MJA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HHXK350GRA471MJA0G
Opis
CAP ALUM POLY HYB 470UF 35V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF 35 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 20mOhm 4000h przy 125°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
525 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.5 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
470 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
35 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
20mOhm
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C