HHXE630GRA560MJA0G
Numer produktu DigiKey
565-HHXE630GRA560MJA0GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
565-HHXE630GRA560MJA0GCT-ND - Taśma cięta (CT)
565-HHXE630GRA560MJA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HHXE630GRA560MJA0G
Opis
CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 63V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
56 µF 63 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 30mOhm 4000h przy 135°C
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Digi-Reel®
Funkcje
Antywibracyjne
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
260 mA @ 120 Hz
2.6 A @ 100 kHz
Pojemność
56 µF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Napięcie - znamionowe
63 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 135°C