HHXD250ARA221MHA0G
Numer produktu DigiKey
565-HHXD250ARA221MHA0GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
565-HHXD250ARA221MHA0GCT-ND - Taśma cięta (CT)
565-HHXD250ARA221MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HHXD250ARA221MHA0G
Opis
CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF 25 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 27mOhm 5000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HHXD250ARA221MHA0G Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
299 mA @ 120 Hz
2.3 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
220 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
25 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
27mOhm
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C