HHXC500ARA330MF80G
Numer produktu DigiKey
565-4783-2-ND - Taśma i szpula (TR)
565-4783-1-ND - Taśma cięta (CT)
565-4783-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HHXC500ARA330MF80G
Opis
CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 50V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF 50 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 40mOhm 4000h przy 125°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HHXC500ARA330MF80G Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
1.1 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
33 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm