HHXC350GRA470MF80G
Numer produktu DigiKey
565-HHXC350GRA470MF80GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
565-HHXC350GRA470MF80GCT-ND - Taśma cięta (CT)
565-HHXC350GRA470MF80GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HHXC350GRA470MF80G
Opis
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 35V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF 35 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 35mOhm 4000h przy 125°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Digi-Reel®
Funkcje
Antywibracyjne
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
140 mA @ 120 Hz
1.4 A @ 100 kHz
Pojemność
47 µF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C