ESMM451VSN471MA45S jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Chemi-Con
W magazynie: 400
Arkusz danych
Udoskonalony
Chemi-Con
W magazynie: 233
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 9
Rubycon
W magazynie: 0
Rubycon
W magazynie: 122
TDK
Nichicon
W magazynie: 283
Nichicon
W magazynie: 392
W magazynie: 144
Odpowiednik parametryczny
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 616
470 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 705mOhm przy 120Hz 3000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ESMM451VSN471MA45S
Numer produktu DigiKey
ESMM451VSN471MA45S-ND
Producent
Numer produktu producenta
ESMM451VSN471MA45S
Opis
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ESMM451VSN471MA45S Modele
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.68 A @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.8324 A @ 100 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,850" (47,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
705mOhm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 85°C