EMVY500GRA221MJA0G nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Chemi-Con
W magazynie: 12 105
Arkusz danych
Bezpośrednie
Nichicon
W magazynie: 106 907
Arkusz danych
Similar
Panasonic Industry
220 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EMVY500GRA221MJA0G
Numer produktu DigiKey
565-EMVY500GRA221MJA0GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
565-EMVY500GRA221MJA0GCT-ND - Taśma cięta (CT)
565-EMVY500GRA221MJA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EMVY500GRA221MJA0G
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
250 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
500 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
300 mOhms
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,406" (10,30mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C