EMLK100ARA330ME61G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Chemi-Con
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Rubycon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Nichicon
Odpowiednik parametryczny
Würth Elektronik
W magazynie: 241
33 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 5000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EMLK100ARA330ME61G
Numer produktu DigiKey
565-EMLK100ARA330ME61GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
EMLK100ARA330ME61G
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
EMLK100ARA330ME61G Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
35 mA @ 120 Hz
37.8 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,240" (6,10mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,209" x 0,209" (5,30mm x 5,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
10 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Temperatura robocza
-25°C - 105°C