EMLF100ARA330ME73G jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Chemi-Con
W magazynie: 929
Arkusz danych
Ilustracja dla EMLF100ARA330ME73G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EMLF100ARA330ME73G
Numer produktu DigiKey
565-EMLF100ARA330ME73GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
EMLF100ARA330ME73G
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 10000h przy 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
35 mA @ 120 Hz
37.8 mA @ 100 kHz
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,287" (7,30mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,209" x 0,209" (5,30mm x 5,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
10 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Temperatura robocza
-25°C - 105°C