EMHL350ARA331MJA0G
Numer produktu DigiKey
565-EMHL350ARA331MJA0GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
565-EMHL350ARA331MJA0GCT-ND - Taśma cięta (CT)
565-EMHL350ARA331MJA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EMHL350ARA331MJA0G
Opis
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 200mOhm przy 100kHz 4000h przy 125°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EMHL350ARA331MJA0G Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
409.2 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
440 mA @ 100 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm przy 100kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Temperatura robocza
-40°C - 125°C