EMHL160ARA331MHA0G | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | EMHL160ARA331MHA0G |
Opis | CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 28 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 330 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 300mOhm przy 100kHz 4000h przy 125°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | EMHL160ARA331MHA0G Modele |
Kategoria | Polaryzacja Biegunowe |
Prod. | Parametry znamionowe |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości 275.28 mA @ 120 Hz |
Status części Aktywny | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 296 mA @ 100 kHz |
Pojemność | Rozmiar / wymiar Śr. 0,315" (8,00mm) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,413" (10,50mm) |
Napięcie - znamionowe 16 V | Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego 0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.) |
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 300mOhm przy 100kHz | Typ mocowania |
Trwałość przy temperaturze 4000h przy 125°C | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka - SMD |
Temperatura robocza -40°C - 125°C |