EMHL160ARA331MHA0G
Numer produktu DigiKey
565-EMHL160ARA331MHA0GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
565-EMHL160ARA331MHA0GCT-ND - Taśma cięta (CT)
565-EMHL160ARA331MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EMHL160ARA331MHA0G
Opis
CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 300mOhm przy 100kHz 4000h przy 125°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EMHL160ARA331MHA0G Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
275.28 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
296 mA @ 100 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
300mOhm przy 100kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Temperatura robocza
-40°C - 125°C