ELXY500ETE471MK25S
Numer produktu DigiKey
565-ELXY500ETE471MK25SCT-ND - Taśma cięta (CT)
565-ELXY500ETE471MK25STB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
ELXY500ETE471MK25S
Opis
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 7000h przy 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
745 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.49 A @ 100 kHz
Impedancja
44 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,043" (26,50mm)
Trwałość przy temperaturze
7000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C