ELXV500ETD471MK25S
Numer produktu DigiKey
565-ELXV500ETD471MK25SCT-ND - Taśma cięta (CT)
565-ELXV500ETD471MK25STB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
ELXV500ETD471MK25S
Opis
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Kategoria
Parametry znamionowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
750 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.5 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
45 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,043" (26,50mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C