EKZN160ELL222MK20S
Numer produktu DigiKey
565-5004-ND
Producent
Numer produktu producenta
EKZN160ELL222MK20S
Opis
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EKZN160ELL222MK20S Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.95 A @ 120 Hz
2.6 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
25 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,846" (21,50mm)
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C