EKZN100ELL472MK30S
Numer produktu DigiKey
565-EKZN100ELL472MK30S-ND
Producent
Numer produktu producenta
EKZN100ELL472MK30S
Opis
CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EKZN100ELL472MK30S Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
3.111 A @ 120 Hz
3.66 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
18 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,240" (31,50mm)
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C