EKZM160EC5102MH20D
Numer produktu DigiKey
565-EKZM160EC5102MH20D-ND
Producent
Numer produktu producenta
EKZM160EC5102MH20D
Opis
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 8000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
900 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.5 A @ 100 kHz
Status części
Nieaktualne
Impedancja
29 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,846" (21,50mm)
Trwałość przy temperaturze
8000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C