EKZE500ELL561MK25S
Numer produktu DigiKey
565-1713-ND
Producent
Numer produktu producenta
EKZE500ELL561MK25S
Opis
CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
560 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EKZE500ELL561MK25S Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.205 A @ 120 Hz
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.41 A @ 100 kHz
Opakowanie
Zbiorcze
Impedancja
23 mOhms
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,043" (26,50mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C