EKZE350ETD221MJC5S
Numer produktu DigiKey
565-EKZE350ETD221MJC5STB-ND - Taśma i szpula (TR)
565-EKZE350ETD221MJC5SCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
EKZE350ETD221MJC5S
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 4000h przy 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
515 mA @ 120 Hz
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.03 A @ 100 kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Impedancja
53 mOhms
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,551" (14,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C