EKZE250ETE102MK20S
Numer produktu DigiKey
565-EKZE250ETE102MK20SCT-ND - Taśma cięta (CT)
565-EKZE250ETE102MK20STB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EKZE250ETE102MK20S
Opis
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.416 A @ 120 Hz
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.36 A @ 100 kHz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Impedancja
21 mOhms
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,846" (21,50mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Temperatura robocza
-40°C - 105°C