EKZE250ETD101MF11D jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
CORNELL DUBILIER KNOWLES
W magazynie: 5 325
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
CORNELL DUBILIER KNOWLES
W magazynie: 16 507
Arkusz danych
Rubycon
Rubycon
Würth Elektronik
Würth Elektronik
Chinsan (Elite)
Chinsan (Elite)
W magazynie: 3
100 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EKZE250ETD101MF11D
Numer produktu DigiKey
565-EKZE250ETD101MF11DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
565-EKZE250ETD101MF11DCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
EKZE250ETD101MF11D
Opis
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
162 mA @ 120 Hz
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
405 mA @ 100 kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Impedancja
130 mOhms
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Temperatura robocza
-40°C - 105°C