EKZE250ETD101MF11D | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | EKZE250ETD101MF11D |
Opis | CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 105°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Zastosowania |
Prod. | Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości 162 mA @ 120 Hz |
Seria | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 405 mA @ 100 kHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Impedancja 130 mOhms |
Status części Nieaktualne | Rozstaw odprowadzeń 0,098" (2,50mm) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar Śr. 0,248" (6,30mm) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,492" (12,50mm) |
Napięcie - znamionowe 25 V | Typ mocowania |
Trwałość przy temperaturze 2000h przy 105°C | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka |
Temperatura robocza -40°C - 105°C | Bazowy numer produktu |