EKZE160ETD122MJ25S jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Chemi-Con
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Chemi-Con
W magazynie: 431
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 1 373
W magazynie: 51
Bezpośrednie
Nichicon
W magazynie: 986
Bezpośrednie
Nichicon
W magazynie: 968
Udoskonalony
W magazynie: 493
Rubycon
Rubycon
Würth Elektronik
W magazynie: 3
Würth Elektronik
W magazynie: 490
W magazynie: 214
1200 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 4000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EKZE160ETD122MJ25S
Numer produktu DigiKey
EKZE160ETD122MJ25S-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
EKZE160ETD122MJ25S
Opis
CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Zastosowania
Prod.
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.29 A @ 120 Hz
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.15 A @ 100 kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Impedancja
22 mOhms
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,043" (26,50mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C