EKYB630ELL561MK25S
Numer produktu DigiKey
565-EKYB630ELL561MK25S-ND
Producent
Numer produktu producenta
EKYB630ELL561MK25S
Opis
CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
560 µF 63 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EKYB630ELL561MK25S Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.05 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.1 A @ 100 kHz
Impedancja
30 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
63 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,043" (26,50mm)
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C