EKY-350ETE102MK25S | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | EKY-350ETE102MK25S |
Opis | CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1000 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Zastosowania |
Prod. | Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości 1.338 A @ 120 Hz |
Seria | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 2.23 A @ 100 kHz |
Opakowanie Taśma cięta (CT) Taśma i skrzynka (TB) | Impedancja 27 mOhms |
Status części Aktywny | Rozstaw odprowadzeń 0,197" (5,00mm) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar Śr. 0,492" (12,50mm) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 1,043" (26,50mm) |
Napięcie - znamionowe 35 V | Typ mocowania |
Trwałość przy temperaturze 10000h przy 105°C | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka |
Temperatura robocza -40°C - 105°C | Bazowy numer produktu |