EKY-350ETD471MJ20S
Numer produktu DigiKey
565-EKY-350ETD471MJ20SCT-ND - Taśma cięta (CT)
565-EKY-350ETD471MJ20STB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EKY-350ETD471MJ20S
Opis
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 7000h przy 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
700 mA @ 120 Hz
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.4 A @ 100 kHz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Impedancja
46 mOhms
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,846" (21,50mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
7000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C