EKXG401ELL150MK20S
Numer produktu DigiKey
565-1462-ND
Producent
Numer produktu producenta
EKXG401ELL150MK20S
Opis
CAP ALUM 15UF 20% 400V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µF 400 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
220 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
550 mA @ 100 kHz
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,846" (21,50mm)
Napięcie - znamionowe
400 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C