EKMZ421VSN391MQ40S jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Chemi-Con
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Chemi-Con
W magazynie: 0
Arkusz danych
390 µF 420 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EKMZ421VSN391MQ40S
Numer produktu DigiKey
EKMZ421VSN391MQ40S-ND
Producent
Numer produktu producenta
EKMZ421VSN391MQ40S
Opis
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
EKMZ421VSN391MQ40S Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.64 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.3452 A @ 50 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,000" (25,40mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,673" (42,50mm)
Napięcie - znamionowe
420 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Temperatura robocza
-40°C - 105°C