EKMT421VSN181MR25S jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Rubycon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Rubycon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Nichicon
Nichicon
W magazynie: 196
Udoskonalony
Udoskonalony
W magazynie: 31
W magazynie: 100
180 µF 420 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 3000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EKMT421VSN181MR25S
Numer produktu DigiKey
EKMT421VSN181MR25S-ND
Producent
Numer produktu producenta
EKMT421VSN181MR25S
Opis
CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
EKMT421VSN181MR25S Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.42 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.0306 A @ 50 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,181" (30,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,043" (26,50mm)
Napięcie - znamionowe
420 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Temperatura robocza
-25°C - 105°C