EKMG350ETC470ME11D | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | EKMG350ETC470ME11D |
Opis | CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL TH |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 47 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 1000h przy 105°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Polaryzacja Biegunowe |
Prod. | Zastosowania |
Seria | Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości 90 mA @ 120 Hz |
Opakowanie Taśma cięta (CT) Taśma i skrzynka (TB) | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 162 mA @ 100 kHz |
Status części Nieaktualne | Rozstaw odprowadzeń 0,079" (2,00mm) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar Śr. 0,197" (5,00mm) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,492" (12,50mm) |
Napięcie - znamionowe 35 V | Typ mocowania |
Trwałość przy temperaturze 1000h przy 105°C | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka |
Temperatura robocza -55°C - 105°C |