EKMG350ETC470ME11D
Numer produktu DigiKey
565-EKMG350ETC470ME11DCT-ND - Taśma cięta (CT)
565-EKMG350ETC470ME11DTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EKMG350ETC470ME11D
Opis
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 1000h przy 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
90 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
162 mA @ 100 kHz
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,079" (2,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 105°C