EKMG250ETD102MJ20S
Numer produktu DigiKey
565-EKMG250ETD102MJ20SCT-ND - Taśma cięta (CT)
565-EKMG250ETD102MJ20STB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EKMG250ETD102MJ20S
Opis
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 1000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
680 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.02 A @ 100 kHz
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,846" (21,50mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 105°C