EKHS451VSN821MR60S
Numer produktu DigiKey
565-EKHS451VSN821MR60S-ND
Producent
Numer produktu producenta
EKHS451VSN821MR60S
Opis
CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
820 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 3000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EKHS451VSN821MR60S Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.56 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.6608 A @ 50 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,181" (30,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,461" (62,50mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Temperatura robocza
-40°C - 105°C