E36D451HPN122TEA5Q
Numer produktu DigiKey
565-E36D451HPN122TEA5Q-ND
Producent
Numer produktu producenta
E36D451HPN122TEA5Q
Opis
CAP ALUM 1.2MF 450V SCREW CHAS M
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.2 mF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zaciski główkowe 2000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Rozstaw odprowadzeń
1,252" (31,80mm)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 3,000" (76,20mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
4,134" (105,00mm)
Tolerancja
-10%, +50%
Typ mocowania
Napięcie - znamionowe
450 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zaciski główkowe
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C