APSF160ELL331MH08S
Numer produktu DigiKey
565-3616-ND
Producent
Numer produktu producenta
APSF160ELL331MH08S
Opis
CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µF 16 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 13mOhm 20000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
APSF160ELL331MH08S Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
470 mA @ 120 Hz
4.7 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
330 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
16 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
13mOhm
Bazowy numer produktu
Trwałość przy temperaturze
20000h przy 105°C