APSE2R5ELL821MF08S
Numer produktu DigiKey
565-3252-ND
Producent
Numer produktu producenta
APSE2R5ELL821MF08S
Opis
CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
820 µF 2.5 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 7mOhm 5000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
APSE2R5ELL821MF08S Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
5 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
820 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
2.5 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
7mOhm