APSA100ELL151MFA5G jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Nichicon
W magazynie: 0
Arkusz danych
150 µF 10 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 25mOhm 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
APSA100ELL151MFA5G
Numer produktu DigiKey
565-3048-ND
Producent
Numer produktu producenta
APSA100ELL151MFA5G
Opis
CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
2.82 A @ 100 kHz
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
150 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
10 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm