APS-250ELL680MHB5S
Numer produktu DigiKey
565-3046-ND
Producent
Numer produktu producenta
APS-250ELL680MHB5S
Opis
CAP ALUM POLY 68UF 20% 25V TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68 µF 25 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 24mOhm 2000h przy 105°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Producent
Chemi-Con
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.32 A @ 100 kHz
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Typ
Polimer
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
68 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - znamionowe
25 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
24mOhm