APS-100ELL471MJC5S
Numer produktu DigiKey
565-3040-ND
Producent
Numer produktu producenta
APS-100ELL471MJC5S
Opis
CAP ALUM POLY 470UF 20% 10V TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF 10 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 12mOhm 2000h przy 105°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
5.3 A @ 100 kHz
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
470 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
10 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
12mOhm